fejlc
Pontos idő: 2020 nov. 25 12:22

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3803 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 12 09:07 
Site Admin

Hmm... ez is egy verzió.
Legyen igazad! Azt hiszem, mi ennyit tudtunk tenni az ügyben.

Csak tudod van egy olyan piszok önző tulajdonságom, hogy szeretnék valamilyen visszajelzést kapni, hogy sikerült-e amit akartunk. [:sad]
Nem a gazda véleménye érdekel, hanem a kiskutyik sorsa.
Lehet, ha Grabowszky rákérdez, akkor, ha mandínerből is, de jön valami hír.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 12 08:50 

junior írta:
Hali!

Ha elege van a telefonokból, akkor hogy akarja, hogy segítsen neki bárki is? Nem értem! [:disgust]

Valszeg, a kutyusok már gazdára találtak... A múltkori 16 kutyusos még mindig kering, pedig, állítólag, pár nap alatt, több, mint 50 gazdit sikerült találni.
Meg ugye létezik az a verzió is, hogy olyanok, mint én: a mobil telefonok világa, meg az én világom két külön világ. Engem pl. mindig akkor szoktak keresni, amikor nem találom a töltőm, vagy nem találom a telefonom, vagy ha minden megvan, akkor olyan helyen vagyok, ahol nem tudom felvenni. :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 12 08:27 
Site Admin

Hali!

Ha elege van a telefonokból, akkor hogy akarja, hogy segítsen neki bárki is? Nem értem! [:disgust]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 11 17:01 

Egyik ismerősömtől kaptam múlt héten, az ő személyes ismerősének a kutyái és most kicsik. Lehet, hogy inkább arról van szó, hogy elege lett a telefonokból.

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 11 15:46 

junior írta:
Ötször hívtam a kisvizslás hírdetés tel.számát. Vagy kikapcsolva, vagy nem veszik fel. Szerintem komolytalan az egész, úgyhogy levesszük onnan és inkább a kis westit tesszük fel.

Nem értem az ilyen embereket. [:nemerti] Ez szórakozás nekik?

Szerintem csak t*ke tele lett a hívásokkal. Lehet, hogy hónapok óta kering az e-mail. :( Vagy az is lehet, hogy évek óta? Sajnos, az ilyenek egyszer elindulnak és sosincs vége.
Az ilyen körlevelekbe érdemes beleírni a dátumot, amikor elindították, hogy ha valaki hónapokkal később kapja meg, talán elkezd gyanakodni, hogy már nem aktuális és nem küldi tovább...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 11 13:25 
Site Admin

Hali!

Ötször hívtam a kisvizslás hírdetés tel.számát. Vagy kikapcsolva, vagy nem veszik fel. Szerintem komolytalan az egész, úgyhogy levesszük onnan és inkább a kis westit tesszük fel.

Nem értem az ilyen embereket. [:nemerti] Ez szórakozás nekik? Mert akkor elég primitív.

Volt olyan, aki írt egy állati szívhezszóló emilt, hogy szeretne segíteni. Hozna kaját meg mit tudom én. Azóta sem láttam.
Mit akarnak ezzel elérni. Nekem magas. [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 11 08:53 
Site Admin

Kép

Még mindig keresem az elveszett kis kutyámat.

EZ NEM olyan LÁNCLEVÉL!!!Valóságos személy vagyok. Szeretnék segítséget kérni.

Bevallom az a célom, hogy minél több helyre eljutassam ezt a mailt.

Elmúltam 30! Rég tudom, hogy nincs Jézuska. Tudom, hogy csak a kemény munka és a kitartás segíthet. Most mégis hinni akarok mindenben!

Van valami amiben Te (bocsánat ha bánt, hogy tegezlek) segíthetnél. Semmit nem tudok adni cserébe csak a hálám fog kísérni amíg akarod.

Szeretném visszakapni a kiskutyámat!

Kérlek segíts!!! Nem kérek mást csak azt, hogy küld el ezt a mailt minden ismerősödnek!

Kérdezd meg a barátaidat és kérd meg őket, hogy ők is kérdezzék meg az ő barátait!

Csak azért mert tudom, hogy valaki ismerősénél ott van Maszat!

2005. Augusztus 9.-én este 7 órakor Budaörsről a Baross utca egyik kertjéből eltűnt 3 és fél éves fiú westiem ( nemsokára 4 éves lesz) . Maszat névre hallgat, tetoválásiszáma:11477 (hasán de rosszul olvasható), sosem volt trimmelve ezért lágy és hullámos a szőre, eltűnésekor nem volt westie formára nyírva, az orra pigment hiányos (nem fekete), penicilin érzékeny és sok dologra allergiás.

Az elmúlt hónapokban mindent megpróbáltam amit ajánlottak:
plakátok, rádiók, ebugatta, orvosok, kozmetikusok, állateledelesek, menhelyek, tenyésztők, állatvédők, internet, szájról-szájra, barátok, ismerősök, boszorkák, jósok, látók.

Sajnos eredmény nélkül.

Nagyon hiányzik és szeretném visszakapni!!!

Azért lett ő az én kutyusom mert kiválasztott.

Amikor rájöttem, hogy nem akarok tovább kutya nélkül élni két barátommal elindultunk körülnézni. Egy tenyésztőnél kiengedték a kiskutyákat az udvarra, valószínűleg mindegyik ugyanolyan aranyos volt, de ő kitűnt a többiek közül. Egyből odajött hozzám és játszani hívott. Mehetett volna a két barátomhoz is, de ő csak velem foglalkozott. Mintha azt akarta volna mondani, hogy ő már hozzám tartozik. Nekem ez már nem volt kérdéses.

Az első perctől boldogok voltunk együtt, sosem sírt az anyukájáért vagy bármi másért. Ha valami baj volt mindig jött és elmagyarázta, hogy mi a gond, ha másképp nem értettem, megfogta a kezem és oda vezetett. Tudom, hogy egy kutyus nem egy életre szól, de még nincs itt az ideje, hogy lemondjunk egymásról. ő nem sokat tud tenni azért, hogy újra együtt legyünk és sajnos az én lehetőségeim is korlátozottak (nem vagyok látó).

Nagyon sokan várják haza (Barátok, Család, Ismerősök és egy új kis Lakótárs)!
Valaki lehet, hogy megvette, aki valószínűleg nem is sejti, hogy az én kutyám van nála. Lehet, hogy eszébe sem jut, hogy azt a kutyust haza várják.

Biztos nagyon szeretik, de nekem vissza kell kapnom!

Mindenben hajlandó vagyok az új "tulajt" kárpótolni! Ha szeretne az enyém helyett egy másikat az is megoldható és/vagy megfizetem minden kárát!

A mellékelt dokumentum tartalmaz infót és fotót ha esetleg módodban áll
kinyomtatni és kihelyezni. Ha úgy gondolod és elküldöd a címed akkor küldök postán nyomtatott plakátot, hogy a közeli állatorvosnál, kozmetikusnál, állateledelesnél vagy egyéb más helyen kitehesd.
Nagyon köszönöm, hogy megteszed amit tudsz!
Köszönet Pettendi Vera
Elérhetőségek:
0630 990 1010
0630 662 7406

pettendivera@hotmail.com
pettendivera@gmail.com

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Junior 2006 feb. 11 14:43-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 14:22 
Site Admin

:D Köszi Ágika, én is neki írtam!
Úgy látszik egy húron pendülünk.
Ha lesz egy kis időm majd körülnézek máshol is.
De épp most borította ki a sziámink a hétszentséget is a felmosóvödörbe. :düh

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 13:51 

Tisztelt Állatbarátok !
Perzsa cicát keresnék ingyen vagy max.5000 Ft-ig.
Ha valaki tud írjon !
Köszönöm
A macska.hu-n keres cicát Barta Tamás reparator@gondola.hu - lehet elérni, ha nem neki írtál.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 11:35 
Site Admin

Oké!
Most írtam egy emberkének, aki persza cicát keresett. Remélem kell neki és megteszi, amire szüksége van a cicának. Ha nem akkor meg én.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 11:30 

Állatorvos megcsinálja. Van az a nagy, felfelé kunkorodó ollójuk, azzal pikkpakk kész van.

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 11:04 
Site Admin

Én tudom, hogy le kell nyírni, sőt a mostani gazdája is. Csak nincs hozzá türelme.
Azért keresek mindenképp olyan gazdit, aki szobában tudja tartani, legalább amíg kinől a szőre és ért is hozzá. Sokan szeretik a perzsákat, úgyhogy szerintem van remény. Ha nem csak dísztárgynak tekinti, akkor biztos ápolni is fogja. Csak ne maradjon nálunk sokáig. Tudod. [:sneaky]

Az már egy külön kérdés, hogy eljön-e érte Szolnokra?!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 10:58 

Le kell nyírni a bundáját, nincs mese. Meg se próbálják kifésülni! A szőre visszanő, őszre szebb lesz, mint valaha, de rettenetesen fáj a macsnak, ha vki megpróbálja kibogozni. Bendegúzt mi már tavasszal megnyírtuk, hogy ne csomósodjon. Utált fésülködni és nagyon dús, könnyen filcesedő bundája volt. Egyébként állatorvos is le tudja nyírni, ha annyira durva a helyzet.

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 10:14 
Site Admin

Felhívtam!

Tecnikai akadálya volt, hogy elhozzák a cicát. Hétvégén viszont biztos itt lesz. Azt mondja. Sőt fényképet is tesz fel ide.
Nézzétek meg és, ha tudtok valakit akinek külön élmény egy csúnya filces szőrű cicát kikupálni, akkor feltétlen szóljatok. [:please]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 09 17:08 

Igen hívd fel hátha lesz valami jó megoldás.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3803 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]