fejlc
Pontos idő: 2019 nov. 20 03:39

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 407 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Kiscicák
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 31 22:28 

J.Zsuzsa!
Te valamelyik pesti Fressnapfban dolgozol? [:nemerti] Vagy valamit benéztem?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 24 19:17 

Macsek írta:
Zsuzsa!
Amit ajánlottál Hill's Nature's best tápot, megvettem nekik, és szerencsére megeszik.
Viszont amit én nagyon furcsállok, hogy kölyökmacskáknak készült, mégis borzasztó nagy darabok vannak benne. Kb. 3-szor akkorák, mint a RC Kitten tápja.
Haramiák eléggé szerencsétlenkednek vele, hogy meg bírják enni.
Miért nem kisebbre gyártották??? [nemtom]

A felnőtt cicáké is nagyobb mint a sima HILL'S( és drágább is ) de sokkal jobban szeretikA gyártónak biztos volt vele valami célja
Gondolom a cicák habzsolásának a megelözése (sokszor egészbe felfalják és utána kihányják)és a rágásra való késztetés
Ezáltal a fogkő kialakulásának az esélye is kisebb
Szerintem megszokják ha nem van a sima HILL'S KITTEN

Én felváltva adom nekik a kétfélét így nem unják meg

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 24 14:58 

Én ezért vettem a hillsből a sima kittent mert az apró golyócskák :D a nature best elég nagy [:nemerti]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 24 14:22 

Zsuzsa!
Amit ajánlottál Hill's Nature's best tápot, megvettem nekik, és szerencsére megeszik.
Viszont amit én nagyon furcsállok, hogy kölyökmacskáknak készült, mégis borzasztó nagy darabok vannak benne. Kb. 3-szor akkorák, mint a RC Kitten tápja.
Haramiák eléggé szerencsétlenkednek vele, hogy meg bírják enni.
Miért nem kisebbre gyártották??? [nemtom]

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 16:49 

szivesen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 16:48 

Köszi Zsuzsa, megnézem ezt az oldalt én is.
Azért akartam megvenni a 10 kg-osat, mert 400 grammosért állandóan kifizetni 1.300 Ft-ot, az anyagi csőd lenne.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 15:29 

Macsek én 2 cicának nem vennék 10kg-ot elmegy az aromája a hosszú hónapok alatt bárhogy is tárolod föleg ha mást is adsz nekik hosszú hónapokig lesz felbontva
Van 3,5 vagy 4kg-os kiszerelésben is
Nálunk Boni és Tibi nem ette igazán a Hills' kitten tápját viszont a Fressnapf saját márkás Select Gold kittenjét imádták Igaz hasonló árban van a Royal-al
Szárazat érdemesebb venni internetes áruházakban mert nálunk iszonyat drága!!!
A konzerv viszont nálunk olcsóbb és nagy a választékunk is!
Mostanában nagyon sok szinezék tartósító és ízfokozó nélküli termék lett nálunk belistázva magas hústartalommal
Nálunk most a 400g-os Bio Plan marha zöldséggel és a pulyka tökkel nagyon bejött 50%os húst tartalmaz!!!Most akciós is 339ft
Ez a termék van 100g-os tálkás is kittenben is
A 400-as is van kittenben de azt a cicáim nem igazán díjazták
A Select Goldból is van 200g-os kitten konzerv nagyon magas hústartalommal és van még egy csomó!!!

Megnéztem az allati.com-on a 4kg-os Royal kitten 7310ft(1827ft /kg) A 10kg-os 15408ft
Én anno ezt vettem Boniéknak illetve 4hónapos korukig Royal baby szárazat
Én tőlük szoktam sok mindent vásárolni

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 15:08 

Hát a kitten az 4-12 hónapos korig ajánlott. Gondolom ketten csak megeszik a 8 hónap alatt, meg [sztem] utána sem árt csak már nem indokolt feltétlenül kölyök tápot kapniuk. A purina pro plant én is megpróbálom, bár azt néztem, hogy a friskise is purina termék, csak biztos nem annyira jó. [nemtom]
Köszönöm a segítséget! [:hug] [:blowkiss]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 14:36 

Én Royal Canin-nal, meg Purina Pro Plan Kitten száraztápokkal etetem őket felváltva.
Hills-t még nem próbáltam, de az is biztos jó.
Viszont pont most találtam a Vaterán egy olyat, hogy RC Kitten száraztáp 10 kg-os kiszerelésű 15.890 Ft, ami tökre megéri, mert én általában a 400 grammosat szoktam venni 1.300 Ft-ért. Így meg 1 kg jön ki 1.589 Ft-ra.
Úgyhogy valószínű megrendeljük. Csak azt nem tom, mikor fogy el nálunk 10 kg? :) De előbb-utóbb megeszik.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 14:22 
Site Admin

Ez a Gabyka műsora.
Majd mondja az igazat, ha éppen nem melózik.
Nekem van elképzelésem, de az nálunk nem játszik. Mivel szaros menhelyes macska, örüljön, ha él. "Nincs rájuk szükség"- ahogy azt egyik kedvenc menhelyem mondá' :düh

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 14:01 

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a royal caning-on kívül milyen száraz tápot ajánlotok még. Pl. ami a fressnapfban fellelhető. Nem szeretném unalmasan etetni őket. Egyébkén regisztráltam a wiskas-nál és kaptunk ajándékba csomagot :)) amiben száraz junior táp volt, meg tasakos junior konzerv. A macskák tényleg wiskast ennének, megkínáltam őket belőle és zabálták. [:think2] Tudom, hogy nem a legjobb kaja, de néha adok nekik a rc mellé ami állandóan előttük van, egy kis változatosságnak. Diduka ezt ette meg a friskise nyulasat. Ezeket szerette, nem is tudtam, hogy van a rc és nem vettem neki soha sajnos. Bár kitudja mi lett volna akkor ha ilyet eszik??? [nemtom]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 júl. 09 23:38 

Nálunk is lógnak néha a függönyön is de az ágy oldalán kapaszkodva lógni az az etalon! Arra ébredni a legjobb álmodból ,hogy bontják alattad az ágyat... hát nem túl jó. Néha megígérem nekik, hogy bezárom őket a fürdőbe, (mert a hetenkénti fürdéstől nem a kedvencük ez a helység) de ez nem akadályozza őket semmiben. A mi két kis ördi-mördink nagyon elevenek, nem mondhatnám, hogy rosszak. Hála az égnek nem igazán rongálnak, csak a függöny...hát az igen.
Most sikerült vennünk a fressibe olyan alagutat mint J.Zsuzsa mutatott, hát nagyon élvezik. De például ha leesik egy műanyag tálka akkor bele kell mászni, meg beleülni meg ilyenek. ;)
Mindettől függetlenül imádom, [:blowkiss] illetve imádjuk őket!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 júl. 09 07:43 

Szerencsére nálunk az evéssel nincs gond! Megesznek ezek mindent! A legjobban a főtt csirkemellet imádják.
Viszont iszonyatosan rosszak! Nem elevenek, hanem ROSSZAK!!! Egyszerűen nem lehet őket egyedül hagyni, mert egyből rombolnak. Tegnap este elmosogatni nem tudtam, mert egyfolytában azt hallottam, hogy valami eldől, eltörik, csörömpöl. :csatt
18 körömmel kapaszkodnak fel a függönyökbe, ellopják a kaját az asztalról, végigkarmolják a bőrgarnitúrát. Pedig van kaparófájuk, egy csomó játékuk, macskasátruk, bútoruk, de nekik mégis az kell, ami nem szabad!
Tegnap muszáj voltam őket bezárni a fürdőszobába, hogy nyugalomban el tudjak mosogatni, és Pamit is el tudjam látni!
Mázlika is eleven kiscica volt, de ez a két bandita ezerszer túltesz rajta!

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 júl. 08 23:49 

Ezek a kis K..ák, nem akarnak szárazat enni, csak ha beáztatom nekik. [:baby] Képzeljétek száraz táp mindig van mindkettőnek a táljába, és nem eszik csak ha beáztatom nekik. Néha nagy kegyesen elropiznak egyet egyet ,de ha nem adok nekik áztatva tüntetőleg nem zabálnak. Próbáltam de nem mertem napokig várni mert szegény Shopy igy is olyan kis véznának tűnik mert nyúlik mint a fene. Meg persze egész nap csak a kergetőzés meg a rosszalkodás. [apam] Pamacs meg a szőre miatt nem látszik véznának. Olyan kis szőrcsomag. ;)
Hát nem rafkós egy banda ezek ketten?
Nagyon egymásra találtak! [csoki]
Junior meg néha azon agyal, hogy hogyan ossza el azt a keveset amikor nincs sok kajája.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 júl. 03 22:05 

Mi még mindig a takonykórral küzködünk, illetve a tösszögéssel. Nem tudom mikor hagyják már abba. :csatt
Bár ez nem akadályozza őket sem a rosszaságban. ;) Nagyon édesek, de akkor a legcukibbak amikor alszanak, mert imádom nézni ilyenkor őket. Így volt annak idején a kisfiammal is, amikor pici volt imádtam gyönyörködni benne amikor aludt.
Egyébként amikor Shopy hozzánk került akkor neki is ment a hasa, de amint megszokta a kis gyomra a RC-t, pár nap alatt el is múlt.A kajaváltástól is mehet a hasa, gondolom nem azt kaptak ott mint nálatok.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 407 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]