fejlc
Pontos idő: 2019 okt. 18 09:28

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 68 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 06 08:14 
Site Admin

Tied a pálya Akela! :)
Mindenkit szeretettel fogadunk, csak találd meg a megfelelő topikot.
Mondjuk a Bármi más-t. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: régi téma
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 06 07:53 

Akela,
szeretettel látunk! :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 05 23:05 

Üdvözöllek, állatbarátok!
Véletlenül tévedtem ide, de nagyon megtetszett amiket olvastam, és gondoltam hátha befogadtok. Ezentúl rendszeresen ide fogok látogatni.
Akela :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 01 18:53 
Site Admin

Hát ezt az ökörséget meg ki hintette szét? :csatt

Ha megeszem a macskát és nem fésülöm ki előtte a szőrét, akkor kapok vakbélgyulladást? Vagy én nyalogatom őt és nem ő mosakszik?
Agyrém.
Tüdőrákot... egyszerűen nem értem.
Ehhez képest a középkor meg az inkvizició túlművelt korszak volt.
[:crybaby]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 01 18:37 

Fú, aztán meg jönnek az okosok, hogy nem szabad a gyereket meg a macskát egy földrészen tárolni mert a macska szőre vakbélgyulladást okoz és növeli a tüdőrák kockázatát... Emiatt nem irigyellek. Bevallom, a párod miatt viszont nagyon. Igazán szépen viselkedik.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 01 14:52 

junior írta:
De tudod mit?... én a muter elmegyek egy toxoplazmózis vizsgálatra. [:vakar] Ha az negatív lesz, kb 400 macsek felnevelése, puszilgatása után, akkor a tudomány kinyalhatja.
Már holnap elmegyek eszküszöm!

Látod, Junior, erre azért én is rohadt kíváncsi vagyok!!
És igazad van, kinyalhatja [:sneaky] Az is érdekelne, h ha Porci pozitív, hogy lehet még Porcika negatív?
Most már engem is nagyon érdekel!! Porcika, hogy zajlik egy ilyen teszt? Elmegyek! Azért én is csodálkoznék, ha nem lennék pozitív; vegyük csak azt a sok közül, h Kacér milyen elôszeretettel és milyen gyakorisággal nyalogatja a számat :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 01 12:36 
Site Admin

Hali Porci!

Tudom, hogy a mutert szenilisnek nézitek egy "kicsit", de talán nem kéne ekkora ügyet csinálni a dologból. Azt is tudom, hogy én könnyen beszélek 4 gyerek után.
De tudtommal nem ettél macskasz*rt és ezután sem áll szándékodban. A disznóhúst általában megfőzöd, ha meg vérengzeni van kedven azt akkor sem a disznóval teszed.[:nemerti]

De tudod mit?... én a muter elmegyek egy toxoplazmózis vizsgálatra. [:vakar] Ha az negatív lesz, kb 400 macsek felnevelése, puszilgatása után, akkor a tudomány kinyalhatja.
Már holnap elmegyek eszküszöm!
Beadom nekik, hogy gyereket szeretnék. Elvileg lehetséges. o:)
Mivel ma olyan pipa és elszánt vagyok, nagy a valószínűséggel, holnap is az leszek, úgyhogy megnézheti magát, aki szívózni mer velem. [:shooter]
Kit érdekel, hogy hülyének néznek? Oksi?
Ne sz*rj be. Nem eszik olyan forrón, ahogy...
Már most minden baromságban benne vagyok, csakhogy elvonja a figyelmem arról, amit csinálok.
Különben is a Ti kedvetekért a véremet is adom. [:vigasz]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 31 16:57 

Kedves Porcika,
Én tudok valakiről, aki állítólag kivágta a védőnőt a lakásból, mert nem egyeztek a nevelési elveik. Semmi különösebb problémája nem lett belőle. (Később elváltak, de úgy tudom, nem emiatt.)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 19 21:00 

Porcika283 írta:
Szerintem nem áldozol föl semmit, erről szól a felelősség.

Tök az jutott eszembe -nem akarok rátenni egy lapáttal a korábbi hozzászólásomhoz, teljesen, véletlen, hogy megint ezt hozom fel-, hogy sokan ugyanígy gondolkodnak a gyerekről. És tényleg hasonló is. Mert ugye gyerekkel nem lehet délben kelni nyaraláskor sem. Nem lehet este későig kimaradni, és nem lehet akárhova menni. Ilyenkor gyerekkel is ugyanaz van, mint egy állattal. Vagy kompromisszum, vagy le kéne valakinek addig passzolni.

Nekünk 3 állatunk van. Elutazáskor 3 variáció van:
1. Hasonszőrűekkel barátkozunk, akik szívesen látják az állatainkat, ha nem tudnak velünk jönni. Cserébe mi is az övéket.
2. A görények jönnek velünk, a cica megy anyukámékhoz.
3. Mindenki jön velünk. :D
Egyébként, ez utóbbi a legjobb! Én rágom a kefét, ha a cica anyukáméknál van. Ha hasonszőrűeknél vannak az állatok, akkor azért nyugodtabb vagyok, de akkor is hiányoznak.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 17 11:33 

Jaj, remélem nem az jött le az írásból, hogy hanyagolom a cicámat... pont az a baj (mindenkinek), hogy szinte minden és mindenki elé helyezem! De megérdemli, ha szomorú vagyok produkálja magát, esténként pedig a pocakomra rakja a fejét és úgy alszik (elég kényelmetlen lehet neki)...szóval imádom...csak nem tudom meddig bírom még a sok sok támadást....sajnos egyszer már el kellett ajándékoznom egy kedves cicaszerető családnak.....de vissza kellett kérjem, mert nem bírtam nélküle, pedig tudom, jó helye volt...önző vagyok...túlságosan szeretem...hogy találjak rá az arany középútra??? Amúgy sem járnék haza hetente, mert 3,5órányi buszútra lakom a mostani tartózkodási helyemtől....de anyáéknak csak az jön le, hogy én a macska miatt nem járok haza, ami részben igaz, merthogy nem akarom itthagyni egyedül még 1napra sem....de 23vagyok, nem járok nyaralni, mert szintén az a baj, hogy hova vigyem a cicát...ezt a párom már nem sokáig fogja tolerálni....magamnak köszönhetem a baj, én hoztam haza a cicát...ez van!!!Csak hogy csináljam, hogy mindenkinek jó legyen!
Ti mit csináltok, ha elmentek nyaralni, telelni, kirándulni...hol van a cica????

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 17 11:32 

Junior, megértelek, ma én is eléggé alulról nézegetem a padlót. :S
Porcika, vígasztal, hogy más állatra, pl. görényre is így reagálnak, pedig, az influenzán, férgeken és az atkán kívül más "közös" betegségük nincs is az emberrel. A toxoplazmózis meg rájuk nézve, életveszélyes... Dehát, egyszerűbb az észt játszani, mint utána nézni...

Brigi, sajnos, sokan vannak hasonló helyzetben. Talán durva, amit írok...ne értsd félre, nem bántásból mondom, és az is lehet, hogy én láttam keveset a világból, ill. a saját szemüvegemen keresztül nézem, de ahogy egy ember az állattal bánik, sokat elárul arról, hogy hogy fog egy gyerekkel.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 17 11:31 

Szia!
Gratula a babához... és sok sikert és szerencsét a dokikhoz... örülök, hogy vannak hasonló gondolkodású emberkék, mint én!!!
Én sem mondanék le a cicámról... de ha mégis muszáj, mert vagy baba, vagy cica... megszakadna a szívem... nekem most Maszat cica a gyerekem:) Imádom!!! És senki nem ért meg, se a párom, se szüleim, se senki... merthogy túlságosan szeretem a cicát és feláldozom neki a fiatalságom... azért ebben van vmi... ritkán tudok csak haza járni, mert anyáék nem szívelik a lakásban a macskát... egyedül meg nem akarom hagyni, így maradnak a barátok... de ők sem tudnak mindig átszaladgalni az itthagyott cicuhoz egy kis simire, és játékra... mert igazából nem azért nem akarom itthagyni egyedül, mert nem kapna enni... hanem hogy nincs ki játszon vele, nem foglalkozik vele senki, és megharagszik rám, hogy itt hagytam. Kérlek ne nézzetek hülyének, de elég sz@r a helyzet!!!!
Vki megoldást esetleg??? Nem akarok én senkit elhanyagolni, de a macskának hiábam mondom, hogy most el kell menjek 3-4-5 napra... nem érti, csak tudja hogy itthagytam azt kész... ő nem önellátó... még sokáig ragozhatnám...
Volt/van vki hasonló hülye helyzetben????
Üdv:
Brigi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 17 11:29 
Site Admin

Hali!
Nem vesztem el, csak a NET káros a munkamorálomra!!!
Egyébként meg nem vagyok TOP-on. Inkább csak olvasgatok. Nem tudom mi a franc van.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 17 11:28 

Junior!
Mi van veletek?? Eltüntél...
Hiányoljuk a regényeidet :)
Komolyan, írj vmit.
(De ne azt, h valami :) )

J.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 68 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]