fejlc
Pontos idő: 2019 okt. 18 08:52

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 190 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26 20:29 

Vissza is irt,hogy holnap próbál intézkedni.Vigyázz a cicura.Nagyon esendőek még ilyen pici korukban.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26 20:20 

Gabyka holnap felveszi veled a kapcsolatot valamikor és minden kérdésedre válaszol,ő egy szuper csajszi,nagy profi gazdikeresésben,biztos lesz a cicunak gazdija.Azt nem tudom holnap mikor jön fel a fórumra mert beteg most szegény nagyon meg van fázva,de beolvastam neki amit irtál,tud rólad és intézkedni fog a dologban.Elküldöm neki a telefonszámod SMS-ben.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26 20:12 

minimacs írta:
Tarts ki Picihajni holnapig,beszéltem telefonon az egyik pesti törzstagunkkal,holnap jön a fórumra és addig megpróbál Pesten anyacicát keresni a kicsidnek.Jelentkezni fog nálad biztosan.
szia! nagyon köszönöm a segitséget megteszem amit tudok.a fecskendöt már beszereztem és már a tejet is . megetedtem ,és megpisiltedtem. az lenne még a kérdésem hogy ha van valaki aki be tudja fogadni ,a késöbiekben ha már eléri azt a kort akkor tud-e neki gazdit keresni mert én nem tudom megtartani 2 kutya és 3 gyerek mellet.jo lenne ha jo helyre kerülne mert szép kis cica.a segitségeteket mégegyszer köszönöm és várom a jelentkezést. ha ugy jo itt a telefonszámom: 06-20-356-93-33 ezen elérhetö vagyok,ha esetleg neten nem. [cicc2]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26 18:36 

Tarts ki Picihajni holnapig,beszéltem telefonon az egyik pesti törzstagunkkal,holnap jön a fórumra és addig megpróbál Pesten anyacicát keresni a kicsidnek.Jelentkezni fog nálad biztosan.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26 18:11 

Picihajni!Addig is mig találsz befogadót ez egy nagyon pici cica.Leginkább mamacica kellene neki.Kb.három óránként kell etetni cicatejjel amit por formájában lehet állatkereskedésekben kapni.A Fressnapfban többféle is van sőt ott cumisüveget is lehet kapni.De ha nincs, jó afecsknedő is.Az ilyen pici cica nem tud egyedül üriteni,az anyukája szokta nyalogatni a végbélnyilását.Anyuka hiján ezt most neked kell megtenned vies vattával minden étkezés után.Tartsd melegen egy dobozban. Ennyi elsősegélynek.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26 17:55 

sziasztok! lenne egy orjási kérdésem! szeretnék egy ideiglenes befogadot egy nagyon pici cicának,kb.3 hetes lehet . nekem 2 kutyám van nincs tapasztalatom cica ügybe .segitsetek s.o.s.nagyon sürgös mert én nem tudom hogy mit agyak neki enni.ha tudtok segitsetek! s.o.s.nagyon!!!!!!!! [:szemez]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 09 21:53 

Ez egy szuper ötlet [:clap]

Mihelyt meglesz a kertes házunk és lesz helyünk,nagy örömmel vállalok apró vagy nagyobb cicut :D Sajnos több embert nem ismerek aki ezt megtenné a környezetemben vagy ismerősök közül [:sad] Úgyhogy magamon kívül nem tudok ajánlani senkit [:disgust]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 16 16:08 

Szia!

Én a

www.zoldmagazin.com honlapon láttam ilyesmit... (Az önkéntesség "fülön" :) )

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 16 13:53 

Köfi :D

Naszóval arról van szó, h beszélgettünk Juniorral és - ismét - arra jutottunk, h nagyon sok cicának csak akkor van esélye az életre, ha nagyon-nagyon (-nagyon) gyorsan kikerül a rezervátumból. Ez fôleg a kicsikre vonatkozik, akiket még oltani sem lehet, de persze a nagyobbaknak is csak 1 gondos gazdi és jó orvos kéne (pl: Felemás, de sorolhatnám...) akkor rövid idôn belül egészséges és boldog cic lehetne. Így viszont - hiába, h nem vészes, inkább csak akutt a betegsége - sokkal kevesebb az esélye, h bárki is bevállalja ôket.

Nekem pont Bübáj kapcsán jutott eszembe, mit lehetne csinálni (és nagyjából ugyanakkor Junior is pont erre gondolt :D ): keresni kéne IDEIGLENES BEFOGADÓKAT. Olyan macskához értô és ôket szeretô, de lehetôleg macskátlan embereket, akik bevállalnák, h egy cicát (vagy max 1 almot, de semmiképp sem különbözô helyrôl származó macsikat) elhelyezhetünk náluk addig, amig gazdit találunk nekik. Akik vállalnák, h dokihoz viszik ôket és hogy otthon is kell ôket kezelni, hogy esetleg a kisebb cicákat cumisüvegbôl kell etetni, hogy odafigyelnek rájuk, stb... szval elkötelezett macskabarátokat :D A - szlával igazolt - állatorvosi költségeiket állná a rezervátum, az viszont jó lenne, ha a kajába esetleg be tudnának segíteni... De ha nem, sztem az is megoldható. A gazdikeresést viszont csinálnánk mi, azzal nem kéne foglalkozni. Csak olyan emberek jöhetnek szóba, akik vállalják a személyes találkozót és el tudunk velük beszélgetni, viszont jó lenne, ha az ország több pontján is találnánk ilyeneket - akár ismerettségi körbôl, akár netes hirdetés útján.

Mit szóltok és ki tudna ebben esetleg segíteni?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Kiemelt!!!...Ideiglenes befogadás.
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 16 13:35 
Site Admin

Tied a pálya, Janina!
A témában nem engedi a piros betűt. majd Krisz talán megoldja.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 190 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]