fejlc
Pontos idő: 2020 aug. 07 00:06

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 190 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 14:56 

Szerintem nem lehet nagyon vadóc!
Az a baj, hogy én is csak fél percre és félhomályban láttam, de tudom, hogy az összes(8) cicája a mamijának, mind ölbemászós, puszilós kis macsi. Szombaton megyek és megnézem mennyire a vadóc a kiscsaj. De az a baj, hogy kint lakik Mikepércsen, és ugye a gazdi pszichopata, de pénteken egy fotóval is megpróbálkozok :D .
Ha minden jól megy, akkor szombaton el is csempészem, és hétfőig szerintem nálam is kihúzhatja.
Én szivesen befogadnám ideiglenesen, de ígyis istenítem a begyepesedett agyú apukámat :D , hogy semmi kifogása a bent tartott Mázli ellen.De egy napot szerintem ő is kibír.
És ha esetleg ezen a héten nem jön össze, akkor jövőhét végén.
(a fotót mindenképpen megcsinálom pénteken, vagy szombaton! [:baby] )

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 13:49 

Ha nagyon nincs más megoldás legfeljebb idejön hozzám,mit nekünk 300km :) csak azt kéne tudni mennyire szelíd? [8.] [:baby]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 12:27 

Na akkor már csak egy hülye kérdésem lenne,Zsuszka nem tudnád valahogy lefotózni a Pamit,akár telefonnal? [8.]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 12:20 

Drága Kiscica...az én cicám is Pami,brühühü meg kell menteni [:crybaby]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 11:52 

Sziasztok állatbarátok!

Az én nevem Pami. 2007 augusztus 23-án születtem 4 testvéremmel együtt. 6 hetes korunkig Royal Caninnal etettek minket, aztán elkerültünk a mamától, és a védettséget nyújtó helyünkről. 2 tesóm egy fiatal fiúhoz került, én pedig 2 másik tesóval mentem egy fura bácsihoz [8.]
Az első tesóm összeakadt egy rotival, aki leharapta az orrát :E ,pár napig úgy tudom még élt valahogy. Aki vele együtt volt cicatesóm, ő pedig egy tehénhez bújt, aki nem tudott felállni, ezért rádőlt....
Akikkel együtt laktam azok sem szerencsések. Mázlitesó szerencsére már jó kezekbe került, de rá is járt a rúd rendesen....
A 4. tesóval nem tudom mi lett........már nem jön haza [sir2]

Nagyon félek [:sad] , szeretném, ha valaki befogadna, még ha csak ideiglenesen is..... [:sadangel]
Azt mondják nagyon szép cica vagyok.....fehér és cirmos......akad olyan kedves ember aki segítene?

Aláírás: Pami

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 08 19:44 
Site Admin

Szocsi !

Vedd fel a kapcsolatot Jóbaráttal, most beszéltük meg a dógokat.
Elmond mindent.
A lényeg, hogy egyszerűsítsünk.
Vera - Jóbarát - segít Neked az Ő dokijával ivartalanítani azt az 1 cicát és a vakcinázást is el kell kezdeni, mert a kombinált oltás után nagyjából 10 napig össze se szagolhatnak az enyémekkel. Vagyis, amíg nem védett, addig nagyon rizikós a sok idegen cica közt.
Ha kell, addig Jóbarát is befogadja, ha nagyon sürgős, de persze jobb nekik otthon. Ennek van egy ismétlője és később a leukózis elleni.
Nagyjából ennyi és nagyjából 3-4 hét.
Persze közben keressük a gazdikat. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 08 19:13 

Én a részemről annyit tettem hogy 6helyen meg vannak hírdetve már 2napja hátha [:baby]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 08 19:09 

Szia Junior!

Velünk akkor most hogy legyen.? Be tudnád vállalni azt az 1 ivartalanítást és az oltásokat?Persze ha tudsz bennünket fogadni előre kifizetném, mint ahogy már írtam. Mert ha igen, akkor már csak azon kéne agyalnom, hogy hogyan jutunk le hozzátok? Vagy várjunk még? hátha jelentkezik valami normális gazdijelölt?
Szerinted?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 06 23:33 
Site Admin

szocsi írta:
Kedves Junior!

Köszönöm a figyelmeztetést, és a biztatást. Te mint az oldal adminja ki tudod törölni az elérhetőségeimet, légyszíves tedd meg. Most olvastam az oldalon, hogy mikre lenne szükégetek. Én egy olyan cégnél dolgozom, ahol ágymelegítőket és melegítőpárnákat gyártunk. Ha még aktuális akkor jelezzetek, néhánnyal biztos tudlak beneteket segíteni. Persze ha arra a hagyományos, villannyal működő párnára gondoltok.

Elérhetőség kitörölve. [kacsint]
A villanypárnák, vagy bármi jöhet. Bár ha jól számolok a nyár következik. :D
De most komolyan...vannak olyan kis házacskák a karanténokban, ahol az un. derékmelegítő kell. Ezek viszont nem bírják a kiképzést a tök hidegben. Úgyhogy az élettartam max 1 tél. A nagyobb házakban olajradiátor van +, vagy fűtőventillátor.

Gáz általában van, :D de a klasszikus esetre, mint fűtési lehetőségre aszonták, hogy ők nem szociális intézmény és a nem kevés pénzemért sem hozzák ide azt a 10 m vezetéket. :P Én is mondtam, hogy ők is kinyalhatják.
Vagyis, minden villannyal megy.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 06 22:47 

szocsi írta:
Kedves Junior!

Köszönöm a figyelmeztetést, és a biztatást. Te mint az oldal adminja ki tudod törölni az elérhetőségeimet, légyszíves tedd meg. Most olvastam az oldalon, hogy mikre lenne szükégetek. Én egy olyan cégnél dolgozom, ahol ágymelegítőket és melegítőpárnákat gyártunk. Ha még aktuális akkor jelezzetek, néhánnyal biztos tudlak beneteket segíteni. Persze ha arra a hagyományos, villannyal működő párnára gondoltok.

Te is ki tudod törölni!! Szerkeszt-re rámégy, és ami nem kell törlöd!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 06 22:44 

Kedves Junior!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 06 21:39 
Site Admin

Szocsi!

Mi tudtuk, ki volt az a halál fáradt, kiábrándult hölgy. :D Tényleg igazi Jóbarát, de sajnos elment az esze, hogy hazajött. :csatt De mindegy, már késő. Én már 5 éve megmondtam neki mi vár rá.
Az viszont tutkó, hogy a cicáidnak összehozzuk a biztonságot és a tőlünk telhető boldog cicaéletet.

Az elérhetőseged meg csak priviben add ki, mert egy csomó sz*rházi rádakaszkodik és csak lesel, hogy milyen sorsot szánnak a cicáidnak.

Nem véletlen vagyunk mind, enyhénszólva is nem emberbarátok. [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 06 21:32 

Kedves Jóbarát!

Bocsánat, hogy letegezlek, de bizom benne, hogy nem haragszol meg érte. Nagyon jól esett a tegnapi telefonos érdeklődésed, és örültem a beszélgetésünknek. Te tényleg egy igazi Jóbarát vagy! A megérzésem azt súgja, hogy mi hamarosan személyesen is megismerkedünk egymással. [:thumbup]
Addig is vigyázz magadra és a tieidre.

Sziasztok!

Szóval ahogy így olvasgattam rájöttem, hogy Jóbarát volt az a kedves hölgy, aki ajánlott benneteket. És ami a fontos tegnap felhívott, és érdeklődött, hogy sikerült-e valamit intéznem a cicáknak. Most komolyan mondom, hogy rendkívül örülök, hogy betaláltam egy olyan közegbe, ahol ennyi segítőkész ember van. Kuriózum ez a mai világban. Pedig ez lenne a természetes.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 06 18:31 

Nagyon kedves vagy és igy is van biztosan segitettem volna, te nagyon ismersz engem,tudod ha minden nap inprovizalnom kell ma mit, mikor ,minek,tegyem ,vegyem a jelenlagi szitu nem add nekem nagy on sok lehetőséget,de nagy tisztelettel vagyok minden macska és állat-természet szerető emberel szemben.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 06 18:13 

Szia Jóbarát.
Ne mentegesd magad.Biztosan Te is jobban örültél volna,ha van lehetőséged segíteni :) .
Elég baj Neked,hogy ekkora gondban vagy. [:vigasz] Nagy segítség ez is,hogy tudtál ajánlani valakit akinél jó helye lesz a cicáknak,amíg gazdijuk nem lesz. [bolint] [viragmacs]

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 190 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]