fejlc
Pontos idő: 2019 okt. 18 08:34

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 185 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 19 10:57 

:csatt Anyám,ez Mia [8.] Micsoda disznóság [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 19 10:51 
Site Admin

A rohadt életbe. :düh Ilyen pofátlanságot. Persze ilyen a net. [:sneaky]
Ezt lássa meg Ildi!
Úgy látszik mindenre rá kell tenni a logónkat. :csatt

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 19 10:46 

Nna, ehhez mit szóltok? :D

http://allat.startapro.hu/url/allat/mac ... =565195&tt[hirdetes][kategoriaid]=87&rend=order%20by%20feladva%20desc&pself2=bong_thalmaz3&tt[hirdetes][tablanev]=macsk&mettol=0&sorban=1

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 05 09:36 

Sziasztok!! [:vagany]
Ehhez a témához még elmesélném, h egy ismerôsöm 40e-ért vett 1 fajmacskát (kb. ez a fajta áltagára) 1 igen nevesnek számító tenyészetbôl, nemsokkal késôbb kiderült, h a cicnek ételallergiája van, úgyhogy csak a méregdrága, speciális tápokkal lehet etetni... Persze nem mondom, h ez nem fordulhat elô egy házicicónál, de azért a tenyésztés egy idô után az egészséges szervezet rovására mehet, számtalan példát láttunk már rá, nem csak macskáknál...

Félreértés ne essék: nem vagyok fajmacska ellenes. Sôt, van néhány, amely mindig elvarázsol és lehet, h egyszer nekem is lesz. DE! Én elfogadom, h egy ilyen macskát meg kell fizetni, sôt, inkább megfizetem, mert késôbb igencsak pórul járhatok azon, h spóroltam pár tízezer forintot rajta...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 10:29 
Site Admin

Jó régen írtam, hogy én is nagyon szerettem volna egy maine coont és érdeklődtem az újsághírdesek után.
Komoly tenyésztő, akin érezni lehetett, hogy odavan a macskáiért és évente max. csak egyszer engedi szülni. A kandúrt pld. Amerikából hozatta - 6-8 évvel ezelőtt is megkérte az árát. Tehát 80-100 között volt, de teljes garanciát vállalt értük. Az egyik fickó, direkt vett egy tanyát, az Isten hátamögött, ahol senkivel nem érintkezhettek és mégis szabadok voltak.
Ezektől érdemes venni.

Különben én is hülyét kapok, ha fajtatiszta cicát keresnek nálunk. Ki az a marha, aki menhelyre adja a méregdrága cicáját. Félperzsák, sziámik voltak már itt, de annak is megvolt az oka.
Meg hát ugyebár, megvan a magam véleménye, akinek csak a külleme számít egy cicának. [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 19:56 

Liácska írta:
80ezret akart kérni egy pesti nő egy M.C. kölyökért [8.]

80????? [8.] Én nemrég beszélgettem egy main coon tenyésztővel és szimpi nő volt. Ő 120-140-et mondott egy megbízható tenyésztőtől származó cicáért, mint reális ár. A 80 nekem túl olcsó... És akkor megint az, amit írtam: a különbözetet vagy még többet, ott hagyná barátnőd a dokinál... [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 19:17 

szia liácska
igaza van janinának, ez tényleg nem sok.egy ismerősömnek brit cirmost kettőszázért akartak adni két éve.na,az egy kicsit tulzás egy whiskas macskáért,de biztos ezért kérek ennyit érte.bár nem értem a barátnőd,olcsón kell neki fajtamacska?még perzsát sem kap harminc alatt.az igazi jó kis házi macska a jó.talán ők a legegészségesebb vérvonal.az én egyik jószágom oroszkék és perzsa keverék, igencsak káka béllel van megáldva.négy év alatt már kétszer voltunk hasmenéssel állatorvosnál.a másik sima házi macska,hat éves,de az éves oltásain kivül még nem látott állatorvost, hogy lekopogjam.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 08:52 

Szia Liácska,
mondd meg a barátnôdnek, h egy komoly tenyésztônél a 80ezer egyáltalán nem kirívó összeg egy MC kölyökért. A britek is kb. ilyen árban vannak. Ahogy ossi írja, lehet olcsóbban is kapni, de hosszútávon legtöbbször nem éri meg: még 30-40 ezer is sok egy betegségben késôbb elpusztult cicáért és persze akkor még nem beszéltünk szerencsétlen macskáról... Sajnos elég sok a szaporító, ami azoknak köszönhetô, akik képtelenek elfogadni, h egy fajtatiszta macskát bizony meg kell fizetni...
Az "oroszkék-árfolyamot" sajnos nem tudom, de ha a barátnôd rá tud szánni egy napot, érdemes lenne feljönnie pestre, hétvégén macskakiállítás lesz a lurdyban, ott mindent megtudhat.
ossi, ne haragudj, én nem tudok menni, mert holnap elutazom és csak szo. este jövök haza, úgyhogy majd a legközelebbire :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 28 18:58 

Sajnos vannak így egy páran,de sajnos nem tudsz mindenkit meggyőzni! >:|
Egyébként nézze meg a háziállat online-on ott szokott lenni az aprók közt vagy esetleg az apróneten! [:bleh]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 28 18:55 

80ezret akart kérni egy pesti nő egy M.C. kölyökért [8.] fene nem gondolta volna,hogy ilyen drágák,ő max 30-at ad érte,talán ha nagyon jó a cica vérvonala akkor 40et.Nem értem... [:disgust] miért kell venni cicát amikor annyi árva macskusz van :csatt
De hallani sem akar arról,hogy menhelyről vigyen haza cicát,vagy befogadjon egyet.Nem akarom bántani mert nagyon jó barátnőm de ebben nem értek vele egyet,dehát nem az én dolgom.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 23:14 

Liácska írta:
Sziasztok!Main Coon,brit,esteleg orosz kék kölyköt tud valaki?Valami ismerős révén,vagy valami módon olcsóbban,a barátnőmnek kellene!

Nem tudom, mennyire olcsóbban akar, de jelentősen olcsóbban olyan állatokat szoktak adni, amiknek az orvosi költsége utána legalább annyi, mint a teljes vételár lett volna, vagy még több. [:sneaky]
Ingyen is lehet ilyen fajtatiszta állatokhoz jutni, persze, nem véletlenül... [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 21:42 

Sziasztok!Main Coon,brit,esteleg orosz kék kölyköt tud valaki?Valami ismerős révén,vagy valami módon olcsóbban,a barátnőmnek kellene!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 11 12:50 

Tegnapi hirdetés

Idézet:
Kölyök,fekete v hosszúszőrű cicát keresnék,ha lehetne ingyen.A legjobb ha fekete és hosszú szőrű is lenne,de ha külön-külön igaz,úgy is jó: )Képet szeretnék a cicáról!Email: buci.boszi@freemail.hu

Bár tudtommal a rezervátumban most fekete kölyök nincs, de hátha vki keres most kis feketének gazdit :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: cicát szeretnék
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 09 16:34 
Ajándékba szeretnénk kapni egy hosszúszőrű (!) kiscicát, 8 hetes körülit. Fehéret szeretnénk elsősorban, de minden szin és nem szóba jöhet. Köszönöm Tel: 06203348-610

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 03 10:25 
Sziasztok.
Az én oldalam gyíkokkal foglalkozik, akiket érdekelnek a gyíkok azokat szivesen várom az oldalamon www.szakallasagama.uw.hu linket és bannert szivesen cserélek.....

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 185 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]