fejlc
Pontos idő: 2020 okt. 30 05:52

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3803 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 09 14:46 

Jaj szegényke [:disgust]
Eddig nem is olvastam.
szerintem hívd fel a "gazdit",hátha még medvan a cica.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 06 11:57 

Szia!
Nem tudod, hogy hagyományos babaarcú vagy modern (szerintem) tömpeorrú perzsa?

Ha babaarcú, akkor lehet (de egyáltalán nem biztos), hogy tudok neki helyet.

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 15 11:06 
Site Admin

Kép

Nagy megelégedésünkre Vakarcsnak gazdija akadt, Németországban.
Bízom benne, hogy igazi szertő gadira talált. Megérdemelné! o:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 04 13:49 
Anonymous írta:
Írtam mailt, de azért ide is beírom. Sűrgősen kellene nekem egy fekete nagyon maximum 3 hónapos pici cica.
Ha nincs akkor vmi nagyon fiatal van-e?

Azt elfelejtettem, hogy lehetőleg kandur.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 04 13:41 
Írtam mailt, de azért ide is beírom. Sűrgősen kellene nekem egy fekete nagyon maximum 3 hónapos pici cica.
Ha nincs akkor vmi nagyon fiatal van-e?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 23 09:32 
Site Admin

Szia Caligula!
A cica örökbefogadásnak nincs különösebb akadálya, de a honlapon szereplő " Örökbefogadási szerződést" be kell tartani.
Ezen kívül a kiscicákat addig nem ivartalanítom, amíg nem lesz ivarérett. Tehát minimum 8-10 hónapig. Szerintem kegyetlenség és teljesen fölösleges. Abban viszont nagyon szivesen segítek, ha odakerül a sor, akkor elviszem helyetted a dokihoz, és mivel nagyon vigyázni kell velük- mármint a dokikkal- vigyázok, hogy ne essen baja.
Ha a nagyfiam felébred teszünk fel képeket a ma két hónapos kicsikről. ők tutira egészségesek, mert szinte steril körülmények közt tartom.
Majd meglátod és, ha úgy gondolod, akkor jelentkezel.
Addig is boldog karácsonyt!

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Sicát keresek..
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 22 15:09 
Hello!

Éppen szeretnénk a feleségemmel egy kismacsekot. Az elképzelések szerint kandúr cicát szeretnénk, ívrtalanított cicát, és bár kertesházban lakunk (Martfű), szobacicának szeretnénk. Egyéb elvárásunk nem is lenne a cicával szemben, egyedül talán az még, hogy egészséges legyen.

Előre is köszönöm a segítséget.

Calligula (calligula@freemail.hu)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 22 14:08 
Site Admin

Hali!

Janina, azért a képet csak jó lenne valahogy beerőszakolni. Már csak az esztétika kedvéért. Az nem baj, hogy már nem aktuális. De olyan édes volt, hogy csak lássák, akik erre járnak. [:hug]
Nem tudom, -mert a büdi kölyök megint csavarog- hogy ossi honlapjáról át tudjuk tenni. Azért, ha úgy gondolod, lécci küld el emilben.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 22 13:20 

Szia,
ez nagyon jó hír, köszi, hogy szóltál! :D
Én sajna nem tudok belenúlni a hsz-omba, de ha valaki a hirdetést olvassa, akkor olvassa ezt is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 22 12:52 
Janina: módosítsd légy szíves a bemásolt hirdetést, szerencsére már rég (kb.3 hete) gazdinál van ez a kiskutya.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 19 16:02 

Kép
Kép

Ez a tüncibogár keres gazdit. Idemásolom a szöveget, amit emilben kaptam a képek mellé dec. 15-én, csütörtökön:

"S.O.S-ben gazdát keres egy kb. három hetes puli (keverék) kisfiú!!!!!!!!!!!!

Hajléktalanoktól vettem meg a Nyugatiban ma délután kétszáz forintért. A kiskutya odaakart az ülô csöveshez menni, ô pedig minden probálkozásánál "bele pöccintett" egyet a lábával a didergô kiskutyába. Kérdeztem mit tud róla, azt mondta, hogy puli és kétszáz forintért odaadta. Foga még nincsen, de májkrémet már eszik, nagyon éhes volt. Akkora, mint a tenyerem. Nagyon csendes, nyugodt. Holnap lesz kép, de nálunk nem maradhat, mert az ünnepekkor napokat lenne egyedül, szóval addig kellene nekik SOS-ben egy gazdi!

Számom : 06-30-599-00-43"

Gazdira talált! [:clap]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 27 10:06 
Site Admin

Sziasztok!

Ha valaki tudna egy vörös-fehér , 2-3 hónapos kiskandúrt valakinél, légyszi üzenjen, mert egy jó gazdi szoba cicának szeretné. Persze nekünk pont ilyen nincs. Szóba jöhet még, a vörös, tigriscsíkos is.
Már végignyálaztam a netet, de én nem találtam. El is menne érte az illető. Ez pedig már mindenképp pozitív jel egy gazdira nézve.
Köszike a mázlista kismacs nevében is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 23 09:02 
Site Admin

KépKép
Betti és Gyémánt
Az 5 hónapos vadászkutyák a kapunk elé voltak kötve, oltási könyvvel együtt. Sajnos a többiek a kennelekbe nem fogadják be őket, ezért olyan körülmények között kell tartanunk őket, aminél sokkal jobbat érdemelnek.
Mivel a mi rezervátumunk leginkább cicákkal foglalkozik, így külön problémát okoz az ő védelmük is. Ezért olyan gazdikat keresünk ennek a két valószínűleg kiválló vadászkutyának, aki biztosítani tudja az óriási mozgásigényük kielégítését, türelemmel tanítgatja, nevelgeti őket - mert az már most látszik, hogy nagyon fogékonyak és értelmesek. (Gyémántnak az egyik szeme kék.)
Aki a feltételeket biztosítani tudja és segíteni szeretne, akár az alapítvány E-mail címén vagy a fórumban is érdeklődhet utánuk. (Kérjük, hogy az örökbefogadási szerződést olvassák el.)

Köszönjük Gyémánt és Betti nevében, ha tudnak segíteni!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 20 18:17 

Hali!
Nagyon érdekes volt minden, amit olvastam!
Én visszatérnék az eredeti témához: HIRDETÉS
Nem SOS, de ha valakit érdekel: 8 db. kiskutya látta meg a közelmúltban (múlt héten vagy azelőtt, nem emlékszem) a napvilágot! (Most éppen az esővilágot látják. Bár még asziszem nincs nyitva a szemük.)
Tehát 8 kiskutya keresi 8 gazdiját!
Fajtájuk: szerintem van választék. Több fajta is született...
Édesek, aranyosak, kiskutyásak.
VIGYEN HAZA ÖN IS KISKUTYÁT! A kiskutya csökkenti a fogszuvasodás kockázatát. Citromillatú változatban is!
:D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 09 09:22 
Site Admin

Hát persze!
Egyébként sokáig nem is hittem az egészet. A napi horoszkópokat most is marhaságnak tartom, de egyszer olvastam egy könyvet az általános jellemzésről és, akik a családban vannak, azokra tutira ráillet.
Van két kos- anyukám és a kisebbik fiam. Hát azok bizony tényleg fejjel mennek a falnak.
Két oroszlán- a volt férjem és a nagyobbik fiam- az ex tényleg egy egoista barom és csak a külsőségek,- sajnos Krisztiánba is fellelhető ezekből valami, de igyekszem visszafogni.
A lányaim ikrek- mármint egy napon születtek- de tuti, hogy nem egy jegyben. Zsuzsi igazi bosszúálló skorpió és tényleg még magába is belemar, ha olyanja van. Szilvi viszont nem is hasonlít rá. ( nov.21,-én születtek, pont a váltáskor). Szóval Szilvi meg sem akart születni, csak Zsuzsi volt fölül és egyszerűen kirúgta a tesóját, aki közel nem volt olyan fejlett, mint ő. Szerintem nem is egyidőben fogantak. Az biztos, hogy mióta Zsuzsi a világon van egyfolytában terrorizálja akit csak tud. Ráadásul még élvezi is, ha fájdalmat okoz. [:sneaky]
A mostani férjem szűz. ő olyan "tedd ki hadd hüljön". Az ötödik gyerekem.
Én meg a hülye halak. Mindenki ezt mondja. Lehet benne valami. Elveim vannak és nem adom fel. Erre jó rá lehet fázni. Ráadásul többször esek ugyanabba hibába, mert meg akarok bízni az emberekben, de szinte mindenki kihasznál. Még a macskák is. De azt szivesen hagyom. o:)
A halakról azt írta ez a könyv, hogy imádják a gyerekeket az állatokat és ebből be is gyűjtenek egy csomót. Hát ez nagyon telibe talált nálam.
Ráadásul be vannak reccsenve a szeretetért.
Szerintem azért van ennyi állatom, mert tőlük megkapom.
Csak, hát rossz helyen, rossz időben ...meg a többi közhely.

Csak azt nem tudom, miért a hírdetés rovatba írunk?
[:offtopic]
Aki hírdetni akar igencsak elcsodálkozik, hogy mi a fenét akarunk. [:nemerti]
Szerintem, ha válaszolni akarsz, akkor menjünk át a csevegőbe. Ott direkt hagytam helyet erre.
Ja, és az én aszcendensem is skorpió, bár fogalmam sincs, hogy az mit jelent.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Junior 2005 nov. 15 08:27-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3803 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]