fejlc
Pontos idő: 2019 dec. 07 10:45

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 209, 210, 211, 212, 213
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 25 16:07 

Bár fáj a szívem, be kell látnom, hogy őfőcucisága Mocsi ráébredt, hogy te vagy az új gazdija. De persze örülök, hogy barátkozik, és így nagyobb az esélye, hogy ölbe kerüljön...

Köszönjük az információt!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: A volt gazdiknak, a volt cicájukról...hírek.
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 25 12:59 
Site Admin

Mocsika, a durva vadállat, átment "öleb-be"
Ma reggel azzal várt, hogy vegyem fel a nagy fenekét és úgy hordozzam a rezervátumban. [8.] Eddig, ha véletlenül el tudtam kapni, akkor le akarta tépni a karom. Most ezerrel dorombol és kaptam puszit is... [:hug] aztán gyerünk, nézzük felülről ezeket a pórmacskákat. [:snooty]

Bigyó a dagadt, utálos macs...most is az, de kéjesen süteti a hasát a napon és csak velem áll szóba. Természetesen nem cseresznyézik egy tányérból a többiekkel. [:sneaky] Viszont még most sem fér rá a mérlegre. Kicsit durci, de, ha a hasát puszilgatom, akkor leereszkedik hozzám.

Répa, a társa sajnos nagyon lefogyott és valami nagyon nem tetszik neki. [:sad] Veszekszik velem, de nem tudom mit akar. Lehet, hogy behozom a lakásba és kényeztetem egy kicsit. Hátha... [:nemerti]

Kormi, Kitörtek a Peti szobájából,- amit nem nagyon díjjazok, de legalább érdeklődést mutat minden iránt. Hogy mitől ez a pálfordulás?...gőzöm nincs. Már nem foghegyeli a kaját, hanem teli szájjal, jóízűen nyammog rajta. Amint lesz időm lemázsálom és naplót vezetek róla.
Amint újra macskának néz ki, megkapja a nekem fontos védőoltásokat.

Rituuu cicái, sajnos a vadon élő, fatelepi körülményeket hozták magukkal. [:sad] A 7 kicsi a létező legduvább macskanáthát hozta, ami kissé megviseli az idegeimet. A 3 felnőtt cica viszont veszi a lapot, ill. az antibiotikum kúrát. Remélem maradunk is ennyiben.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 209, 210, 211, 212, 213

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]