fejlc
Pontos idő: 2019 okt. 20 21:16

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14073 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 935, 936, 937, 938, 939
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 01 13:07 
Site Admin

Szerencsére belement a szállítódobozba és kimentettük, de ez nem élet szegénynek.
Kicsit megnyugodott, de mi lesz vele később?
Persze egy másik lakásban előbb-utóbb beilleszkedne, pláne, ha valami türelmes gazdit kapna. De itt nincs rá lehetőség, mert a lakásban is 23 cica van. Ezeket a benyomásokat nem tudja hová tenni.
Most legalább nyugodt, aztán meglátjuk hogy alakul.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Junior 2006 máj. 01 19:00-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 01 12:38 

Junior!

Amikor Zizit elhoztam az előző gazdától, én is féltem,hogy nem fogja megszokni nálam,úgyhogy avval a feltétellel hoztam el,hogy ha nem szokik meg nálam,visszaviszem. Szerencsére nem volt ilyen gond. Két napig a szekrény alatt kuksolt,és nagy szemekkel nézett rám,ha benéztem hozzá,de aztán feloldódott. Minden új lakásban ezt csinálja. Szerintem nem nagyon tudsz jelenleg mit tenni. [:sad] Saját jószántából kénytelen lesz ráállni,hogy belemegy a szállítódobozba. Vannak ilyen rossz természtű cicók.... [:sad] [:crybaby]

Együtt érzek!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Mindennapok a rezervátumban...
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 01 11:30 
Site Admin

[:sadangel] [:nem] Aggódom...aggódom...
Talán még nem, is volt dolgom ilyen nehéz cicával. [:sad]

A "Csevegőben" írtam, hogy tegnap behozták Virslit. Az egy dolog, hogy reggel ugyanabban a pózban találtam a téglán, mint ahogy tegnap hagytuk.
Totál pánikban van.
De ez a kisebbik gond, hanem ahogy a másik karanténban őriztem az két anyacic kajáját, hallom, hogy őrült veszekedés a Virsliéknél. Gyorsan átrohanok és látom, hogy ez a hülye Sámsom nekiesett szegénynek, de úgy hogy az orra is vérzett, aztán belezavarta az egyik sarokba ahol tiszta sz*r lett szegény, mert még félelmében maga alá is csinált.
Sámsont elzavartam, de Virsli ott reszket a sarokban. Olyan pánikban kapkodja a levegőt, hogy az ütő megállt bennem, hogy rögtön infarktust kap.
Sajnos egyszerűen a nemlétező felszerelésünkkel megfogni sem tudjuk, hogy a kicsi, de legalább biztonságos helyre vigyük.
Most jobb híjján odatettem egy szállítót, hátha belemegy és akkor el tudjuk vinni máshová.
Már egy nap után totál depis [:nemerti] mi lesz szegénnyel később?
Ivartalanított kandúr. Hogy mi az úristen baja lehet vele ennek az eszement Sámsonnak? [:nem]
Szegény gazdijuk nem is gondolják, milyen borzasztó dolognak teszik ki a cicájukat egy ilyen változással.
Megsiratta a kismama, mikor itthagyták. Szóval nem a szeretettel, hanem a kényelmetlenségekkel volt a baj. És nem a toxoplazmózis volt az igazi ok, hanem a kiállhatatlan természetével és a tapétaszedő akcióival.
Úgy szeretném, ha tudnák a gazdik, hogy egy ilyen cicára mi vár, ha elkerül a megszokott környezetből.
Ti mit tennétek a helyemben? [:sad] Tudom, hogy nekem kéne tudnom, de rettentő féltem szegényt. Akármilyen is, nem tehet róla és tudom, hogy mindehol kinyírnák, de nekem a megérdemelt cica boldogságot kéne biztosítanom.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14073 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 935, 936, 937, 938, 939

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]