fejlc
Pontos idő: 2019 nov. 12 16:22

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 468 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 04 11:07 

igen,emlékszem rá,hogy irtál a fejen álló macskáról.mostmár összeraktam a képet.már bocsika,de mitől normális az a menhely aki nem ismeri fel,hogy mit kell tenni az ilyen macskával.ha a szállitókosarat egy négykilós macskával hajigálta akkor legfeljebb sulylökőnek való az illető,de nem menhelyi dolgozónak.fogalmam sincs mit keres ott.tul sokat nem kereshet,ismerva e menhelyek anyagi helyzetét.tehát nem a pénz motiválja.de nem is az állatszeretet mint azt látjuk. [:evil]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 04 11:04 

Édes kis drága!Ez beteg??Dehát gyönyörű [:cupidhit] Tényleg szomorú szeme van [:sad] Remélem hamar elmúlik a szeméből...Sok simi neki!

Ja...Ő volt az akit a bunkó manus dobozostól dobált :E A keze száradjon le a tahójának. [:susel]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 04 10:55 
Site Admin

Állítólag!!!- utcai cica volt és a szerintem még normálisnak mondható menhely vitte el. Mikor Nagykörösre mentünk a cicákért, akkor beurgottam Ceglédre a cicacsapdáért. Akkor szólt a fickó, aki ott dolgozik, hogy van egy macska a kocsiban, ha nem viszem el , ő bizony elaltatja, mert öreg, beteg stb...amiket írtam.
Megnéztem és rohantunk Nagykőrösre. Mondtam, hogy viszafelé bejövünk érte.
Erre a másik csicskás bevágta az üres macskahordozók közé, mert nem vette észre, hogy benne van egy kb 4 kg-os macska. Erre írtam valahol, hogy fejenállva várta meg szegény, amíg érte megyünk. :csatt
Sőt, aztán felhívott a menhely vezetője is, hogy mi van a maccsal, mert az tuti, hogy halálraitélt.
Ebben "csak" az a szomorú, hogy oké, ha nem ismerik a FIP-et, de azt csak látják, hogy van-e foga?! :düh
Sajnos, kevés kivétellel, sz*rják le a macskákat az legtöbb menhelyen.
Egyébként a fele macskám ceglédi. Nemtom, miért nem lehet szólni? Eddig is mindig elmentem értük. [:disgust]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 04 10:33 

ezt egy "gazdi" csinálta vele? :E nem véletlenül irtam idézőjelbe a gazdit.eszméletlen,hogy mik vannak.olyan szomoru szeme van a drágámnak.sok-sok puszi és simike neki. [:blowkiss]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 04 10:10 
Site Admin

Ő Frankó, akit el akartak altatni, mert hogy öreg, beteg , sebes a szája, nem tud enni, nincs foga.
Már a szállítókocsiból vettem ki. Nagy mákja volt, de semmi nem véletlen. A koszon kívül semmi baja és végtelen hálás mindenért, amit csak kap.
Még a fürdést valahogy megejtjük és akkor gyönyörű szép cica lesz Ő is.

Kép Kép

Kép Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 25 09:30 
Site Admin

Mert nem vagyok rá alkalmas. [:nemerti]

Tanultam marketinget - 2 évig- és egész idő alatt az volt a véleményem, hogy az a lényeg, hogy verjük át a másikat, mennyit tudunk hazudni és nyalni, jó hosszú nyelvvel.
Ez nekem alapból nem megy, pedig megpróbáltam, sőt, amíg legyűrtem az igazságérzetem, piszok jól is kerestem.

Van egy olyan beütésem, hogy a "jó bornak nem kell cégér"
Ma ez már nem megy. Tudom én. [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 25 09:08 

Én csak azt nem értem, hogyha vannak olyanok,akiknek sikerül hatásos lobbytevékenységet kifejteni havi kommenció fejében az önkorményzattól, nem értem hogy nektek miért nem siekrül ilyesmi sosem?!? >:| >:|

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 25 07:28 
Site Admin

Vicus26 írta:
Amúgy ezek mirefel kapnak ennyi támogatást?Csókosok vagy mi? [8.]

Erről természetesen nem írhatok semmit.
De nem pestiek és városban 3 állatmenhely is van.
Én nem sajnálom tőlük a pénzt, csak azt, hogy meg is mondta, nem akar macskákkal foglalkozni. Akkor,...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 24 20:48 

Amúgy ezek mirefel kapnak ennyi támogatást?Csókosok vagy mi? [8.]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 24 20:46 

[:sad] Nem csodálom,hogy tiszta ideg lettél mikor megtudtad,hogy kik azok. A franc enné meg őket.
D*göljön meg az a némber a 3 szintes lakásával [:shooter]

"Ez itt az alapvető gáz, hogy köztünk is egy csomó ilyen "üzletember" van"

Akik véletlenül sem azzal foglalkoznak,hogy az állatokon segítsenek,hanem még az ő nyomorúságukon is hasznot húznak. [:sad] :E

Erről a Purina ONE-ról én is azt olvastam,hogy jó minőségű [:clap]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 24 20:11 
Site Admin

Ma voltunk kajáért.
Kevés konzerv, de azért az is valami és világbajnok száraztáp, annyi ami belefér. Purina one- amit a múltkor vettem egy 20 dkg-t 300 körül Mocsinak- most raklapszámra. Menő nemtom most milyen márka, öreg cicának, szoba cicának, junior...szóval tényleg buli.
Katinak meg vittem 24 zsák forgácsot. Tele volt a kocsi.
Mikor odaértünk állt ott egy autó, aki amint meglátott bekanyarodott, nehogymá' be tudjunk állni a zsákokkal.
Kiszállok, bemegyek és mondom Katinak szóljon már, ha esetleg nem túl fárasztó húzzon a büdös francba.
Hát kiderült, hogy az a kedves alapítvány volt, aki a tavasszal idehozta nekünk a macskáit és aztán elterjesztette, hogy nálunk, milyen gáz az egész. Utána telefonon izélgetett még egy darabig.
Én meg sem ismertem, de Peti igen. Nekem az emberek átlátszók.
ő volt az aki lefikázta a mi kis házunkat, mert neki 30 m-es és 3 szintes háza van.
Most Katival balhézott, hogy miért nem ad kutyakaját, mert azt az egyet, amit kapott a paksi Erzsikének szánja, akinek már 500 kutyája van.
Kiderült, mikor már Kati sík ideg volt, hogy havi 500 ezret kapnak az önkormányzattól - ezért kellett kussolnom, hogy nálam vannak a macskáik- és abból nem tudja megvenni a kitudjamennyi állatának a kaját.
Mikor kiderült, hogy ki ez a csaj+meg a lánya- aki persze nem is köszön- olyan ideg jött rám, hogy a jelenlétüket alig tudtam elviselni.

Azért olyan disznóság, hogy akik tényleg rászorulnak - még, ha az utcán etetik is a macsikat- nem jut kaja, vagy Kati nem adhat, mert nem alapítvány és ugyanakkor ezek meg degeszre tömik az autót és ki tudja mi lesz vele.
Ha mi ennyi támogatást kapnánk az önkormányzattól :csatt , tavaszra meglenne a betegszoba, frankó elkülönítők meg minden.
Sőt, biztos, hogy egy éppkézláb dokit is ide tudnék csábítani, aki nem öli meg a macsikat egy töketlenítéssel, vagy fogfájással.

Ez itt az alapvető gáz, hogy köztünk is egy csomó ilyen "üzletember" van. [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 18 18:17 

Sziasztok!

Igen Babits!

Babits Mihály. Jónás könyve.

Ez tényleg találó idézet!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 18 13:51 

Babits. Szerintem
De hol vannak a bölcsészek?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 18 09:56 
Site Admin

Tegnap este hoztak egy gyönyörű kiscicát. Olyan 5-6 hónapos lehet. Galambszürke -fehér- zsemleszínű. Csodaszép. Sajnos nem olthatom be, mert ott van 4 oltatlan 1 hónapos Petinél és, ha a vakcinára még összedi a macskanáthát, akkor nincs az az Isten, aki megmentse.

ő úgy került ide, hogy befogadta egy másik alapítvány- nem mondhatom meg ki, de nem is érdekes- és kivágta a szántásba. :düh Szegény ott kiabált napokig, mikor az egyik ott dolgozó felkapta és zokogva elhozta hozzánk.
Igazából én nem értem ezt az egészet. Ha nem tudunk, még esélyt sem adani szegényeknek, akkor hagyjuk a fenébe, ne hozzuk még nehezebb helyzetbe.
És ne sírjunk, hogy szegény, de rossz nekik. Mindig mondom a csajnak, hogy jöjjön be, nézzen körül, de nem, mert ő nem bírja látni, hogy be vannak zárva. És sírvafakad.
De hát, ez a munkánk. Nekik is. A sírással nem megyünk semmire.
Ha háború, hát háború! Fel kell venni a fegyvert...és szeretném, ha nem csak nekem.

Ma reggel hallottam egy jót, amit persze ismertem, mint mindenki, de így sosem jutott eszembe. A tanúkkal, a szenvtelenekkel és most már a hatóságokkal szemben is.

" Vétkesek közt cinkos, aki néma"

Ha valaki tudja ki írta, szóljon, mert elfelejtettem. Valamelyik magyar költő és egy híres vers, de már rohantam.
Szerintem a hatósági dolgokhoz nagyon frappáns kezdés lenne a honlapon.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 30 12:35 
Site Admin

Rituuu írta:
JUNIOR: vannak még kérdéseim :Y
ezeket a cicusokat akiket Te befogadsz, később örökbefogadja valaki?

Ez hosszú és bonyolult. De azért adok örökbe, de nagyon megnézem kinek. Jópárszor ráfáztam már mert beszoptam a szöveget, aztán jöttek újra, hogy elütötte az autó, jött a másikért.
Úgy vágtam, ki mint a sz*rt.
Nem is tetszik sokmindenkinek az örökbefogadásink, de ha nem tekinti családtagnak annak itt nincs helye.
De azért jópárat odaadtunk. Egy kivételével mindnek nagyon jó sora van.
Persze van, aki sz*rik a fejemre, és még egy k..va telefonra sem képes, hogy mi van a cicámmal.

Ha van még ilyen lapátos módszered, akkor hozzad csütörtökön, megyünk a zsarukhoz és lerendezzük egyszerűen a dolgot.
Részletek...másik topik.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 468 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]