fejlc
Pontos idő: 2020 szept. 18 08:19

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 468 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 10 08:03 

Mondd meg annak a zsibbadt agyu Katinak,hogy három éve 4800 volt,most se lehet sokkal több,de holnap megkérdezem.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 10 07:57 
Site Admin

Tegnap este felhívott Kati, hogy küldjek át neki cicaneveket, mert ugye jobb dolgom sincs. [:sneaky] Elküldtem oda, ahol talál.

Szöveg, szöveg....aztán mondtam, hogy hová fogom vinni a macsikat ivartalanítani. Teljesen ledöbbent és kb. 50-edszer mondta el hülye vagyok.
Igaz, hogy a közös dokink náluk se nyúlhat a kutyákhoz, de a macskák az más. [pipa]
Azokat elkapja és odaadja neki. És - mondom - mennyit nem kaptál vissza? [:disgust] Nagy csend!
De akkor is 120 km... nekik nem megy ilyen jól, ők Cegédre + Nagkőrösre viszik a kutyákat és passz. És hány kutyád ment erre rá?
Hát izé, mindenki tévedhet. De ennyit?! :m

Végülis letisztáztam vele, - remélem egyszer s mindenkorra, - hogy ő a hülye és addig amíg én hozom el a ceglédi cicákat és fertőzik el az összes sajátomat, addig nem szólhat bele a dolgomba. Meg egyébként sem. [nono3]
És, ha az egész pályázatom + az 1% is arra megy el, hogy nyugodtan adjak oda egy dokinak egy macskát, akkor így lesz.
Neked nem éri meg, hogy nyugodtan alhass? Hát, de. [:nemerti] De akkor is, 120 km?!
Sőt - mondom - ott biztos nem 5500.- egy ivartalanítás, hanem vagy 20...
Hú... ők ezt nem bírnák anyagilag.
Megjegyzem, csak a 2 város önkormányzatától kapnak havi 800 ezret a kóbor kutyák begyűjtéséért. [:sneaky]

Az a lényeg, hogy nekem fussa.

Tudom már hogy jött szó róla...megpályáztam-e az ingyenes ivartalanítást? :csatt Aztán elkezdett ordítozni. [dühöng] [dilis] [gyagya]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 05 12:04 
Site Admin

Aha!
Hát jó. Nem oszt nem szoroz.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 05 11:41 

Csak azt akartam mondani, hogy valaki téged hoz fel ott a menhelyek között a jó példának.
Nem én írtam, onnan másoltam.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 05 09:39 
Site Admin

Ágika!...nemtom Te mennyi idő óta vagy velünk.

Én is, mint a legtöbben a macska.hu-n kezdtük. Először csak írogattam, ami szerintem jó - oda se figyeltek.
Aztán nekem esett a Gráf doki, hogy mit szólok bele, de olyan hangon, hogy azt én sem hagytam szó nélkül.
Utána akár Pachman Péter cicáját próbáltam menteni, ami menthető - levegőnek nézett. Istenitette a dokiját, aki az egészet nem vette észre és a gatyáját is ráköltötte a haldokló cicára.
Később már a sok idiótát egyszerűen nem tudtam elviselni. Hónapok óta fel sem megyek, mert csak az agyam durran el és nem is akarom tudni hogy nyírják ki a macskákat.
Tudják, hogy vagyunk, de ezeknek nincs szüksége gyakorlati tanácsokra, vagy egyáltalán a macskás élet igazi mivoltára.
Tisztelet a kevés kivételnek, de ezek tök hülyék.

Úgyhogy aztszem vaktában lőtél egy nagyot, olyanoknak, akik meg sem érdemlik.
Persze a szándék jó volt és nem tudhatod a fennforgást. De azért köszi. o:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 05 09:00 

A macska.hu-olvastam bemásolom ide.

"Sziasztok! találtam egy szimpatikus menhelyet, ahol látszik, hogy jól bánnak az állatokkal:
www.juniorrezervatum.hu

írják magukról: " ...Mivel nem menhely, hanem rezervátum az állatok szabadon élnek, egyelőre 500 négyszögöl gyümölcsösben. (Természetesen a kutyák és macskák külön.) Az EU előírásoknak is megfelelő csempézett, fűtött macskaház, hat karantén és a kutyáknak saválló betonnal kiöntött, csatornázott tisztítható kennelekkel."

Remélem segíthettem
. "

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 21:49 

AZ Fn-ben csak a Kattovit van, a többit állatpatikában lehet kapni vagy orvosnál.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 21:46 

a Kattowit mos is kapható a fressnapfban.ez volt az a név ami nem jutott eszembe.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: vesekímélő cicaeledel
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 21:01 

Junior!

Én az internetes nyomozás után Kattowit nevű vesekímélő konzerveket hozattam Mamacinak. Először Németországból, aztán nem sokkal később már itthon is lehetett kapni a Fresnapf áruházakban. Sajnos csak egy vagy kétféle ízben van. Nehezen is ette meg. Meg kapott még Royal Canin veteninary diet vesekímélő szárazat is. A Hill's-nek és az Eukanuba-nak is van még vesekímélő tápja. Mamacinak adott a dokim vesére homeopátiás cseppeket, először egy méregtelenítő kúrát, utána pedig valami egyebet. Meg kapott valami port is, de annak a neve most nem jut az eszembe. Majd a telken lévő dossziémból utána nézek. Én akkor minden létező vesediétás kajának utánajártam, amit csak lehetett kapni, mindent kipróbáltunk, de sajnos mind hiába. [:sad] Habár lehet, hogy ez hosszabbította meg Mamaci életét.
Grabowsky nagy szakértője még ennek a témának, hisz vele ezáltal ismerkedtünk meg. Nekem akkor nagyon sok jó tanácsot adott.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 19:10 

szia junior!a héten uggyis megyek a fressnapfba ott szétnézek vesekimélő táp ürügyén de tudom,hogy van többféle.valószinü,hogy száraztápból van többféle.a Hill's-nek tuti,hogy van gyógytápja.egyféle dobozost tudom,hogyott lehet kapni csak a nevét nem tudom.majd megnézem és jelentkezek.ha kell akkor küldök is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 10:47 
Site Admin

Tegnap megmutattam neki a cicakefét. Totál belémzsongott. Úgy követett mindenhová, mint egy kiskutya. Nagyon-nagyon aranyos.
Az éjszaka már itt aludt a szekrényen. Még az ágyamba nem mert jönni, mert azt a szegedi Csillag foglalta el.

Viszont sztem, nagyobb a veséje, mint, ahogy én szeretném.
Tudtok valami vesekímélő tápot?
Biztos mindenféle sz*rral etették - talán még disznóhússal is :csatt - és szeretnék érte tenni valamit, hogy helyrejöjjön teljesen.
Sajnos a vesetisztító gyógyteákat Ő sem inná meg, -pedig nagyon jók - így marad valami kaja, ami kitakarítja a veséjét.

Ma még Peti Szolnokon van, aztán megy egész héten valahová. Úgyhogy jó lenne estére megfürdetni. Valami zsíros vacak van a az egész búráján.
Aztán olyan gyönyörű cica lesz, hogy ihaj.
Mindenkinek egy főnyeremény lenne, aki hízelgős, hálás cicát szeretne.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 10:05 

Jó reggelt!

junior írta:
Ő Frankó, akit el akartak altatni, mert hogy öreg, beteg , sebes a szája, nem tud enni, nincs foga.

Tényleg 1 tündér ez a macska és annyira sajnáltam, h majd' megszakadt érte a szívem [:sad] Ahogy nyúltam felé, húzódott hátra és hunyorgott - látszik, h megélt már 1-2 dolgot [:evil] -, de annyira hálás volt a simiért és úgy bújt... nagyon édes!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 04 21:03 

Nagy kár lett volna érte. Tényleg látszik a szemein, hogy szomorú. De Te nemsokára kikupálod és nagyon szép cica lesz. [:clap]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 04 11:40 

hát persze ez igaz.de akkor annál vannak alapvető hiányosságok a macska ápolásáról aki kimondta a halálos itéletet.ettől függetlenül nem dobálunk szállitókosarakat se üresen pláne tele. [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 04 11:26 
Site Admin

Attól normálisabb, hogy a legtöbb, még rosszabb. [:evil]
És nem a csöves alkalmazottról van szó, hanem arról, aki látatlanba rámondja, hogy halál rá!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 468 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]