fejlc
Pontos idő: 2019 dec. 11 19:22

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 179 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 10:48 

Igazad van, Junior. Nem gondoltam komolyan ezt a feljelentés dolgot.
Az ilyet likvidálni kell. [:shooter]

Az ezüst spray rendkívül jó antibakteriális hatású, a macsra meg teljesen ártalmatlan. Szerintem sosincs késő alkalmazni.

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 10:18 
Site Admin

ossi...én nem sérteném meg állatokat, hogy Dr. S-el teszem egyenlővé.
ők SOHA nem csinálnának ilyet. [:nem]

A többieknek csak annyit, hogy vegyétek ezt intő jelnek, hogy milyen dokit választotok. Meg talán igazolja, hogy valóban nincs üldözési mániám, mikor azt írom, hogy rettegek az állatorvosoktól. Talán nem alaptanul! Tíz éve szinte csak ezt tapasztalom.

Most kirángattam az ágyat, hogy legalább a kicsit meg tudjan nézni.
Totál ki van száradva - és valszeg, már a műtét előtt is így volt, mert büszkén mesélte a hapsi, hogy kapott infúziót is. Hát ez valóban nagyszerű. :yeye
Rettentő düdös, de már legalább nem reszket.
A másik kicsi az oldalán fekszik a fűtőventillátor előtt és elszalad, ha odamegyek. Nem tudom, akkor mi van, ha valamelyik belázasodik? Mert ahhoz nem kell hőmérő, hogy ezt meglássuk. [:sad]

A negyedik vizenyős cicát nem találom, pedig igazából őrá vagyok kíváncsi. Azt sem tudom, ha ez a víz esetleg bemegy a hasüregbe, akkor mi van? Egyáltalán be tud-e menni?
Az a baj, hogy mindig egyedül vagyok ilyenkor és ezek nem két kezes feladatok.

Na most elslattyogok a patikába a nyugtatómért és beveszek rögtön kettőt. Aztán majd meglátjuk.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 09:38 

[8.]

Ez azért tényleg borzaszto!
Felháborito [:sad] .
Szegény cicák... [:disgust]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 09:31 

Ez egy sintér. Vele vagy a családtagjaival is így kellene bánni, biztosan rohanna az ombudsmanhoz.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 09:10 
Site Admin

Sziasztok!

Edit...valszeg nem gondolod komolyan, hogy fel kell jelenteni?! [:nemerti] Hová? Kinek? Ki állna mellénk? És mit érnénk el?

Még embereket is simán eltesznek láb alól...kit érdekel a macskák+ az állatorvosok viszonya?
S. doktor a város legjobb állatorvosa!!! ( ő volt az, aki Mylordot alvó állapotban bedobta egyik helységből a másikba, a fém műtőasztalra.)

Főleg kutyatenyésztők járnak hozzá a diszplázia vizsgálatra. Állandóan röntgenben van és szűri ki a nem megfelelő kiskutyákat. Aztán, hogy a kiállításra nem megfelő kiskutyákkal mit csinálnak azt nem akarom tudni.
Az biztos, hogy hülyére keresi magát, már ezzel.

ő mondta, mikor megkérdeztem, hogy, ha én nem fogadom be a macskákat, akkor mi lenne velük?... egy vállrándítás és ... "én biztos nem foglalkoznék velük". Hát nem is foglalkozik.

És...hogy vannak a cicák? [:sneaky] Egyszóval , sz*rul!
Két felnőtt cicát hozott a hapsi. Az egyik olyan vad, hogy hozzá sem lehet nyúlni. Most az egyik ágy mögött kuksol, nem eszik nem iszik. Nem tudom megnézni.
A másik egy gyönyörű szelíd cica eltünt, de tegnap, ahogy behozták, már a seb szélén bevizenyősödött a bőre alatt. Ilyet még nem láttam, de majd megkérdezem a mi dokinkat, hogy mit lehet tenni. Meg kérek tőle olyan ezüst spray-t, hátha még nem késő. [:sad]
A képen látható cica és valszeg a testvére úgy néz ki, hogy még fájdalmaik is vannak, mert a fehér meg sem mozdul csak összegörnyedve fekszik. A másik ugyan mozog, de púpozza a hátát és csak vánszorog.

Ha Peti hazajön meg kell próbálni megfürdetni őket és lefertőtleníteni a sebüket. Bár így elnézve odabent is összebarmolt valamit ez a pancser.

Mikor behozta a hapsi őket, mutattam, hogy mi ez? Miért nem mondta, hogy kölyök macskák? Meg megmutattam, hogy áll a víz a bőre alatt. Csak vigyorgott, mint a rohadt tök. És mondom... nem gondolja, hogy nekem is tudnom kéne, hogy ma is hoz még három kibelezett macskát? Szintén vigyor és adott 20 ezer Ft-ot a költségeimre. :csatt
Úgyhogy megtiltottam, hogy a többit ivartalanítsa - majd én elintézem- majd ma de. behozzák úgy ahogy vannak. ( Már majdnem ordítottam velük.)
Most még, azt nem tudom, hogy az újakat védjem az enyémektől vagy fordítva. Mert mind csontsovány. Féreghajtót életükben nem láttak, az oltásokat nem is merik és így tovább...
Szóval nagyon frankó az egész.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 09:06 

cili-mili írta:
Huh. Hát ez szőrnyű.

A mai nap után gondolom, mint aki jól végezte a dolgát haza megy doktor bácsi a menő kis otthonába, este nyugodt szívvel lefekszik aludni, hátha lesz másnap egy hasonló "csodás" nap.

Az a röhej, hogy az ilyennek valszeg tényleg menő kis otthona van. Azért ismerek jó, lelkiismeretes dokit, akinek nincs. [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 09:04 

Sziasztok! Ez azért brutális...
Tényleg fel kéne jelenteni. Bár, őszinte legyek, lelki szemeim előtt látom, hogy a kamara szépen megmagyarázza, hogy ezt így kell csinálni. [:sad]
Nem tudom, mit lehet az ilyen állatokkal(=DR S.) kezdeni? Lehet egyáltalán?

Pedig, milyen gyönyörű cicc! [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 08:34 

Az ilyet fel kell jelenteni!!!!!!!!!!!!

Junior, hogy vannak most a macsok?

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 02:57 

Huh. Hát ez szőrnyű.

A mai nap után gondolom, mint aki jól végezte a dolgát haza megy doktor bácsi a menő kis otthonába, este nyugodt szívvel lefekszik aludni, hátha lesz másnap egy hasonló "csodás" nap.

Sose értettem, hogyan számolnak el a lekiismeretükkel ezek az emberek. Nem villanak be neki ezek a képek, hogyan is dolgozott, és hogy vette a kezébe szerencsétlen kis állatokat? Elalvás előtt egy értékelést sz'tem mindenki csinálhatna az adott napjáról ...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 10 01:31 
Site Admin

Kép Kép

Kép

Ivartalanítás szolnoki módra! Sterilen szépen, fertőtlenítve, befújva az ezüst spay-el, hogy megvédjük a sebet.

F@sza doktor úr! Ezért érdemes volt egyetemre járni. Gratulálok! [:clap]

Hogy nem ezt látjátok? Esetleg egy hót mocskos, saját pisijébe belefagyott félájult kismacskát, összefércelt sebbel a hasán? Biztosan a szemetek csal, mert ezt így kell csinálni! Dr. S csak tudja.

Kép Kép

Talán egy 4-5 hónapos kismacskát, aki most váltja a fogát- nem kellett volna kibelezni? Mit számít? Úgyis túl sok a macska. Felelősség meg senkire nem hárul. Darab, darab. :E

...és, ha már ott vagyok a felsőbbredű doktor úrnál, azért a potom 20 rongyért nehogy már a fülatkát is észrevegye?!
Majd az a hülye Junior kilapátolja...ingyen, mert ő egy megszállott.
Az sem számít, hogy a de. 11-kor műtött 4 macskából, 4 nem tért még magához?...az sem téma.
Az, hogy 8 órát aludtak a saját piszkukban egy darab rongy nélkül a hordozóban, egy jéghideg rendelőben... nem számít.

Ne a madárinfluenzával jöjjön nekem senki, addig amíg hivatalosan ilyen állatkínzást vihet véghez bármelyik állatorvos. Büntetlenül, évek óta, jó pénzért és sorozatban.

Itt kezdődik valahol a magyar állatvédelem rákfenéje!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 09 10:57 
Site Admin

Dehogynem...már tök hülye vagyok. :csatt Bocs.

Most felhívtam a dokit, aki műti a 4 cicát és kiderült, hogy még Leukocell sincs Szolnokon. Úgy kell megrendelni.
Az agyam elszáll. [:sneaky] Pedig meg akartam kérdezni, hogy kiveszi-e a méhüket is vagy csak úgy lazán?... de úgy meglepődtem az előbbin, hogy ki is ment a fejemből. Pedig nagyon nem mindegy. :m

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 09 10:55 

Szia Grabowsky!
Remélem,helyrejön hamar a cicád! o:) Érdekes, hogy nekem még ciccal nem volt atkás bajom. De a nyuszimnak annál több! Leírom, hátha valakinek segít.
Azt tapasztaltam, hogy a meleg fokozza a megjelenését. ősztől tavaszig semmi, nyáron meg állandóan vizslatni kell a fülét. Szegény, nehezen tűri a macerát. A fiam a fogó.Felvesz egy bőrkötényt, hegesztő kesztyűt,de még így sem ússza meg karmolás nélkül...Úgyhogy eleve dupla fertőtlenítésre készülünk. De legalább nem okozunk neki nagy fájdalmat. Csak egyszer fordult elő, hogy sírt.(Én is.)Néha akkor is végig kell csinálni, ha a szive szakad meg az embernek. (Megértelek,Junior.)
Csak szegény fiamat sajnálom, ő a mumus. Olyankor sokáig nem áll vele szóba.Nekem még akkor is hagyja magát simogatni,becézni. Azért nem fordítva csináljuk, mert óriási és bitang erős nyusz. Nem tudnám megtartani.Imádom! :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 09 10:45 

junior írta:
Edit, miért nem próbálod meg azt a Tardomyocel pasztát,

Nem Tenazym paszta?

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 09 10:34 
Site Admin

Na basszus!
Nem akar ez összejönni Nektem sem. [:disgust]
Edit, miért nem próbálod meg azt a Tardomyocel pasztát, ami Combikának is meg nekem is bevált?
Mindig megfogja a hasukat és, ha nem FIP, meg ilyen rohadt betegségektől ment a hasuk, akkor vissza sem tért. Szerintem megérne egy misét?! [:nemerti]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 09 10:27 

Sziasztok!
Csenge és Gréti holnapi műtétjét elhalasztottuk márc. 24-re.
Csenge egyik füle újra atkás és a hasa is megy. :-(

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 179 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]