fejlc
Pontos idő: 2019 dec. 11 19:12

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 179 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 13:27 
Site Admin

Na, úgy látom ebben egyetértünk.
De azt olvassátok el mit végeztem Tiszakécskén.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 11:27 

Krisztike írta:
És mint aki jól végezte dolgát még poénkodott is, hogy "Vargáné, magánál sem lennék hímnemű egyed!!" [:sneaky] [:sad] [:kalapal] [:blowup] [:box2] [:box1] [:crybaby] [:susel] [:shooter] [/color][/i]

Szia!

[dühöng] Rohadék!Azt kívánom az ilyennek,hogy nagyon-nagyon lassú és igaz kínszenvedésés halállal pusztuljon [:shooter]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 10:13 

pfffffff degáz!!!!!!! >:| >:| őt altassa így el egy aneszteziológus...asziszi fölébred,aztán akkor látott napvilágot utoljára. [:box1]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 10:06 

Sziasztok!

Nekem is van egy, sajnos szomorú véget ért altatós történetem. Kb 6-7 évvel ezelőtt történhetett, a nagymamámnál. A nagymamán úgy döndött, hogy ha már kijön a doki a disznót ivartalanítani, egy kalap alatt lerendezik a macsokat és a kutyusokat is. Csak az volt a gond, hogy ez a doki, még nagyapámnak volt a legjobb haverja, azért hívta őt a nagymamám, (nagyapám hentes volt anno) és szerintem haszonállatokon kívül nem igazán ivartalanított semmit. A történet vége az lett, hogy a doki elmérte az egyik cicnek az altató adagját és szegényt végleg elatatta. [:gun] És mint aki jól végezte dolgát még poénkodott is, hogy "Vargáné, magánál sem lennék hímnemű egyed!!" [:sneaky] [:sad] [:kalapal] [:blowup] [:box2] [:box1] [:crybaby] [:susel] [:shooter]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 09:49 

Most megmértem, ahogy tudtam, hát talán-talán eléri a 2kgot. De annyira könnyű, hogy kételkedem... :r

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 09:44 

Janina írta:
Vicus, az a baj, h nagyon sok minden múlik a dokin. Mondjuk az 1 dolog, h veled hogy bánik (bár nálam ez is számít), ha a makkád ellátásában is figyelmetlen és felületes, nem érdemes vele kockáztatni. Itt nem a pénz számít...

Az én kis ivartalanítottam egy zoknival bírkózik! [:hysterical]

El is vittem másik dokihoz,de találkoztam egy sokkal jobbal.Egy helyen lehet a városban Rc-t venni(amiről én tudok)én ott van egy kedves dokinő!Sok jót hallottam róla,egyik szomszéd lánya is a perzsáját oda viszi.Szóval személyesen is beszéltem vele és nagyon jó benoymást tett rám.Legközelebb oda megyünk.Oltani már csak jövőre kell vinni,remélem addig semmi gond nem merül fel vele.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 09:38 

Ronika22 írta:
Janina írta:
a doki felhomályosított, h ha a makka nem éri el a 2.5 kilót, akkor nem is tüzel.

ez marhaság szerintem,az én cicám tuti nincs meg kétésfél, mégis tüzel. [8.]

Lehet, h nem 2.5-et csak 2-t mondott, de gondolj bele, a nôk sem ... egy bizonyos súly alatt. Ez intô jel szokott lenni pl. az anorexiásoknál. És egyébként is: az tüzelés az ivarérettség jele, annak a jele, h a cic képes megtermékenyülni, kihordani és megszülni a kicsiket, szval sztem annyira mégsem lehet hülyeség...
Még vmi: a makka súlya nagyon csalóka, ha leméritek, meglátjátok. Csak pl.: az alapján, amilyen szenvedés volt Maximust elcipelni a dokihoz (pedig gyalog kb. 5 perc) legalább 6 kg-nak saccoltam. Ott kiderült, h 5 alatt van...

Idézet:
Nem tetszett neki a kérdezo?sködés.Mindegy én úgy vagyok vele,nálam a lé akárhogy is orvos o?,le*rom.

Vicus, az a baj, h nagyon sok minden múlik a dokin. Mondjuk az 1 dolog, h veled hogy bánik (bár nálam ez is számít), ha a makkád ellátásában is figyelmetlen és felületes, nem érdemes vele kockáztatni. Itt nem a pénz számít...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 09:34 

Ronika22 írta:
Pénz beszél kutya ugat,miért nem mondtad neki? :D :D

Ja,tényleg! :csatt :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 09:27 

Vicus26 írta:
.Mindegy én úgy vagyok vele,nálam a lé akárhogy is orvos ő,le*rom.

Pénz beszél kutya ugat,miért nem mondtad neki? :D :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 09:24 

Janina írta:
Szia Vicus,
fúú, de rossz volt olvasni, én is átéltem újra, h mennyire féltem. A doki nem tünik túl lelkiismeretesnek... Az altató adagról azért nem tudok neked mit mondani, mert én mindkét macskámat otthagytam addig az orvosnál, amig fel nem ébredtek - legalább félig. Kacér mütétje úgy fél8-8 körül kezdôdött és olyan 12-13 tájban hoztam el, akkor már ébren volt. Túl kicsi meg nem lehetett: Kacér is nagyon picike volt, de a doki felhomályosított, h ha a makka nem éri el a 2.5 kilót, akkor nem is tüzel. Szval Pamacs ivarérett volt, úgyhogy meg lehetett müteni, de abban igazad van, h némileg korrektebbül is informálhatott volna...

Sajnos valóban nem túl lelkisimeretes doki [:sneaky]
Ráadául késő déután műtötték,úgyhogy nme volt jó éjszakám,mert virrasztottam felette.Olyan kis elesett volt. [:sad]
2.5Kg?Hááát nem tudom volt-e ő már annyi.Nem volt mérlegünk akkor még.Tényleg Juniornak abszolút igaza van,az embernek tájékozottnak kell lennie,hogy megvédje az állatka érdekeit!!Mivelhogy a doki semmit nem mond. [:disgust] Még arról is faggatnom kellett,hogy mit tehetek a kényelméért a műtét után.Nem tetszett neki a kérdezősködés.Mindegy én úgy vagyok vele,nálam a lé akárhogy is orvos ő,le*rom.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 09:24 

Janina írta:
a doki felhomályosított, h ha a makka nem éri el a 2.5 kilót, akkor nem is tüzel.

ez marhaság szerintem,az én cicám tuti nincs meg kétésfél, mégis tüzel. [8.]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 09:19 

junior írta:
hú, még szerencse.
Már a frássz jött rám.

Bocsánat!A végén odaírthattam volna,hogy hála Istennek ő az én drága Pamacsom o:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 09:19 

Ronika22 írta:
o:) szegény Vicus elképzelem ahogy reszket az idegtől...

Sziasztok!

Ronika!KI is voltam készülve teljesen.Én hülye lelkis...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 07 08:40 

Szia Vicus,
fúú, de rossz volt olvasni, én is átéltem újra, h mennyire féltem. A doki nem tünik túl lelkiismeretesnek... Az altató adagról azért nem tudok neked mit mondani, mert én mindkét macskámat otthagytam addig az orvosnál, amig fel nem ébredtek - legalább félig. Kacér mütétje úgy fél8-8 körül kezdôdött és olyan 12-13 tájban hoztam el, akkor már ébren volt. Túl kicsi meg nem lehetett: Kacér is nagyon picike volt, de a doki felhomályosított, h ha a makka nem éri el a 2.5 kilót, akkor nem is tüzel. Szval Pamacs ivarérett volt, úgyhogy meg lehetett müteni, de abban igazad van, h némileg korrektebbül is informálhatott volna...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 06 21:23 
Site Admin

hú, még szerencse.
Már a frássz jött rám.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 179 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]